Hakkımızda

Gece Dostları bir radyo reklam ajansıdır… 

Kurulduğu 1993 yılından bugüne radyo reklamcılığı, sesli prodüksiyon ve seslendirme alanlarında hizmet vermektedir. Bünyesinde barındırdığı metin yazarları, dijital kayıt sistemleri ve profesyonel seslendirmen kadrosuyla, alanında en iyilerden birisidir.

Gece Dostları bir okuldur… 

Bu okuldan birçok kişi mezun olmuş, kimi kendi şirketini kurarak kendi kanatlarıyla uçmaya, kimi farklı şirketlerde daha iyi konumlarda çalışmaya başlamışlardır. Bir dönem Gece Dostları çatısı altında yer alan birçok değerli dostumuz bugün pek çok tv dizilerinde rol almakta, seslendirme ve reklamcılık alanlarında çok iyi noktalara doğru hızla ilerlemektedir.

Gece Dostları bir ekoldür… 

Bulunduğu sektöre birçok katkısı olmuştur. Bölgesel anlamda ilk radyo reklam ajanslarından biridir. Özel radyoculuğun yeni olduğu dönemlerde bu işe başladığından, kendi terminolojisini bile kendisi oluşturmuştur. Ve bu sektöre kattığı pek çok terim bugün tüm benzer ajanslar tarafından da kullanılmaktadır.

Gece Dostları hem amatördür hem de profesyonel... 

Sürekli yeniliklere açık olmasıyla, yönetim yapısıyla, “öğrenmenin sonu yoktur” anlayışıyla kendini alanında amatör olarak görürken, verdiği hizmete yaklaşımıyla, müşterisine verdiği önemle ve işine olan saygısıyla tam bir profesyoneldir. Amatörlüğünün kendisine kaybettirdiklerinin farkında olmakla birlikte, bunu bir yaşam felsefesi olarak görmektedir ve profesyonelliğinin kendisine kattıklarıyla geleceğe güvenle bakmaktadır.

Gece Dostları Yenilikçidir…

Günümüz koşulları ve ihtiyaçlarına hizmet eden ve SİZ değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, kendimizi her alandaya yenilemeye karar verdik, yani yeniden yapılanıyoruz…

Seslerimizi ve hizmetlerimizi arttırarak devam ediyoruz…

Verdiğimiz ve vermeyi planlandığımız hizmetler ile müşterilerimizin tam anlamıyla “ÇÖZÜM ORTAĞI” olma yolunda hızla ilerliyoruz…